RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:19 pm

  Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.


  Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.


  Sipas jush eshte e vertet kjo thenie......thoni pergjigjen tuaj!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga lani prej Fri Feb 26, 2010 10:27 pm

  Per mua personalishte eshte shume e vertet...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:37 pm

  po ashtu eshte...
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 03, 2010 7:19 pm

  Kjo me duket e sinqert po e djallezuar.......
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:22 pm

  Po ashtu eshte...Pajtona me TY Lani

  Sponsored content

  Ikonat Re: Sa më shumë mall të kesh për dikë, aq më larg do të jetë prej teje ai person.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:14 am