RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Vdekja..si e perballojme faktin qe dikush po ndahet nga ne...

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Vdekja..si e perballojme faktin qe dikush po ndahet nga ne...

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:18 pm

  Vdekja..si e perballojme faktin qe dikush po ndahet nga ne......eshte nje teme ku pyt...Si e perballojme faktin qe dikush po ndahet pergjithmon nga ne?....nje nje aferm...nje shoke...nje shoqe...

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:11 pm