RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Nje bebe me probleme- E DREJTA PER JETE

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:17 pm

  Shkenca ka hecur me hapa gjigante e tani mund te dime shume gjera per bebin tone qe para
  se te lindi.....
  Nqs do mernit vesh ne ekografi qe femija do lindi me nje malformacion do e mbanit me barren...
  apo si cift do vendosnit ta nderprisnit??

  E di qe eshte nje gje e tmershme te kesh kujdes per nje femij qe mbase
  nuk do e shijoj jeten sic duhet per shkak te problemeve shendesore....
  ka raste qe mund te sherohen 100% por ka raste qe ngelin me pasoja...

  Gjithsesi me duket qe nqs Zoti i ka dhene JETE ne jemi askush qe te vendosim t'ja marrim jeten.,...

  Pres pergjigjet e juaja SA ME TE SINQERTA....
  sju gjykon asnjeri jemi ketu per te debatuar mbi nje situacion real qe mund ti ndodhi secilit prej nesh
  [LARG QOFTE!]

   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:33 pm