RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shpetimtari/ja i/e juaj !!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Shpetimtari/ja i/e juaj !!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:15 pm

  Pershendetje !!

  Duke e ditur se te gjithe kemi nevoje per ndihme apo keshilla ne momente te veshtira
  dhe nga njehere edhe ne momente te gezueshme !

  Ju kujt i drejtoheni per ndihme apo keshilla ne raste te nevojshme .
  duke perfshire momentet e veshitira ne ekonomi, dashuri , familje , etj etj
  Keni ndonje pike perqendrimi qe mendoni qe ju ndihmon ,
  Dhe kujt ja qani keto halle ?
  Kush eshte Shpetimtari/ja i/e juaj ?
  i/e dashuri/a , ndonje shok apo shoqe , apo ndonje pjestar i familjes ?

   Ora është Tue May 22, 2018 6:24 pm