RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat A keni menduar ndonjehere te vrisni veten?

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:15 pm

  Ndoshta pyetja do ju duket pak e vrazhd por duke lexuar gjethmon e me shum artikuj ku shum njerez vetvriten...me erdhi pyetja a keni menduar ndonjeher per kete akt dhe ju?? Ne raste veshtirsie a ju ka kaluar vetem 1herè sikur ne tru te vetvriteni..ti jepeni fund vuajtjeve , duke menduar se eshte e vetmja menyrè per te zgjidhur problemin/et... ????

  A ju ka ndodhur naj rast i tille?.

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:40 am