RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ballafaqimi me vetveten!!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Ballafaqimi me vetveten!!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:14 pm

  A ju ka ndodhur ndonjeher te ballafaqoheni me vetveten? Sa eshte e rendesishme nje gje e tille?
  Si e kuptoni ballafaqimin me vetveten, a ju ka ndodhur nje ballafaqim i tille, a ju ka sjellur dobi apo deme...........?

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:37 am