RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ka prind qe nuk do femijen e tij ?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Ka prind qe nuk do femijen e tij ?

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:13 pm

  Gjithmon me thot mami SKA PRIND MOS DOJ FEMINE E VETE...
  Dhe une se besoj....sepse nqs do ishte keshtu...sdo kishte,
  as femi te abandonuar, as te maltratuar [te rafur, te nenvlersuar, te abuzuar] e as avorte...

  Nqs e analizojme me mire thuhet qe egziston DASHURIA MATERNE
  ....biles dhe ajo PAternja....

  Po ku eshte kjo dashuri?
  Pse nuk shfaqet gjithmone?

  A ja vlen ti thuash prind nje personi te till?
  QE JEP JETE DHE ME TEJ SE RESPEKTON ATE? SE KUJDES?
  SE BEN TE NDJEJ DASHURINE DHE NGROHTESINE E NJE PRINDI?

   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:19 am