RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si do te ishte nese njerzit nuk do te plakeshin??

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Si do te ishte nese njerzit nuk do te plakeshin??

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:05 pm

  Cilat jane mendimet tuaja rreth kesaj teme.
  Cila do te ishte rrjedha e jetes?
  A do te ndikonte kjo dukuri pozitivisht apo negativisht ne ecurine e metejshme te shoqerise???
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Si do te ishte nese njerzit nuk do te plakeshin??

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:23 pm

  Palidhje

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:31 am