RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Droga dhe rinia

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Droga dhe rinia

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:03 pm

  Nje nga veset me te poshtra....nje nga semundjet me te pasherueshme..qe ktu ne shqiperi kalon ne permasa te pakufijshme....droga dhe fuqia e saj gllaberuese..sa e gatshme eshte rinia shqiptare ti beje balle asaj sa suport ka kjo rini e mposhtur nga institucionet qeveritare dhe joqeveritare...sa te dobishme jane qendrat e rehabilitimit ne shqiperi.!...a do ta mposhti nje dite droga kte rini....

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Re: Droga dhe rinia

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 2:55 am

  Droga osht problemi kryesor ne ditet e sotme. droga sot ka infektura shum t'rinj
  un mendoj se nese nuk ndermeret asgje droga do ta mposht rinin ton

   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:51 am