RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Foto sexy me 15-16 vjecare!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Foto sexy me 15-16 vjecare!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:01 pm

  Kush ska me pc dhe internet sot?
  Kush ska dhe nje aparat?

  Aq me shpesh po me shofin syte si vajzat e moshave te ndryshme jan me shume te cveshura se sa te veshura dhe ne pozita sexy..per komentaret e meshkujve sthem me ....[te henksha...te befsha....]

  Por sikur prindrit e ketyre vajzave te shifnin keto foto? Cili mendoni qe do ishte reagimi (ne special i prindrit shqiptar....)
  Si do ndihet babi te shofi vajzen e tij 15 vjec me breke ne internet?

  Ky fenomen eshte degjenerim...apo eshte nje gje normale te "ekspozohet" bukuria femerore??

   Ora është Tue May 22, 2018 6:20 pm