RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Martesa? Të doli ngjalë, e hëngre. Të dolli gjarpër, të hëngri.

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Martesa? Të doli ngjalë, e hëngre. Të dolli gjarpër, të hëngri.

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:01 pm

  "Martesa? Të doli ngjalë, e hëngre. Të dolli gjarpër, të hëngri."

  Ju si do e shpjegoni?
  Martesa eshte nje llotari? Ca kan fat e fitojne...e ca humbin( se keshtu eshhte dhe ne jete, jo te gjithe fitojne?!)

  Per ju qe jeni te martuar, si ndryshon jeta mbas marteses ( kjo nqs ka ndryshime).

   Ora është Tue May 22, 2018 6:18 pm