RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam e flm me cfare kam!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Kam jeten me te bukur ne bote, dhe jam e flm me cfare kam!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:00 pm

  Nuk e di nqs rrini te mendoni sa shume gjera keni ne jete....

  Pse vetem kur ndodh nje fatkqesi njeriu realizon cfare ka?!

  A jeni menduar sa me fat qe jeni qe keni shendet, nje cati mbi koke, dhe mbase nje familje qe ju do?

  Pse njeriu seshte i kenaqur me cfare ka , dhe behet i pangopur te ket sa me shume....

  A ju ka ndodhur te shikoni nje te ri te paralizuar dhe te thoni Flm o Zot qe heci me kembet e mia?!

  Sa e vlersoni jeten qe keni? Sa te falenderuar jeni me cfare keni realizuar deri tani?

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:03 am