RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  BLERTA..ANTARE E KTIJ FORUMI..

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat BLERTA..ANTARE E KTIJ FORUMI..

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 7:14 pm


  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 23

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: BLERTA..ANTARE E KTIJ FORUMI..

  Mesazh nga ArianSs prej Thu Nov 26, 2009 6:13 pm

  Shum te bukura po cila eshte Blerta ?? afro

  sonikucova95
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : futbolli

  Ikonat Re: BLERTA..ANTARE E KTIJ FORUMI..

  Mesazh nga sonikucova95 prej Tue May 04, 2010 10:23 pm

  shume bukur

  Sponsored content

  Ikonat Re: BLERTA..ANTARE E KTIJ FORUMI..

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:33 pm