RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 9:54 pm

  Dihet qe shqiptaret e kane 'fiksim' te kene djem...
  Por kane dhe nje fiksim tjeter pasurine ua lene djemve pa menduar per vajzat...
  Pse duhet qe djemte te jene trashegimtare te pasurise prinderore po vajzat???
  Ndodh shpesh kjo ku vajzat nuk trashegojne asgje...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

  Mesazh nga lani prej Mon Mar 01, 2010 1:14 am

  nqs un do kem 1 djale dhe 1 vajz..pasurin do ja lej cunit pse: 1-ai po me mban..2-pse ti jap djersen time qe kam punuar goces ku do i ndaj me burrin e vet.. me mire ja jap djalit..Very Happy Very Happy Very Happy


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:24 pm

  Jo Nuk Eshte e Dretjtt

  Sponsored content

  Ikonat Re: A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:12 am