RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:15 pm

  Ketu mund te diskutoni rreth BIG BROTHER 3.

  Thashetheme...diskutime ca te doni juve....
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme

  Mesazh nga lani prej Fri Feb 26, 2010 1:28 am

  Per mendimin tim ska si BB1 as nuk do ket...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat Re: Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme

  Mesazh nga ilpadrino prej Mon Mar 08, 2010 1:15 am

  lani shkruajti:Per mendimin tim ska si BB1 as nuk do ket...
  Edhe une jam plotesisht me mendimin tend tani e kane bo si TELENOVELE..... Cool

  Sponsored content

  Ikonat Re: Big Brother Albania 3 diskutime....cfare mendoni? thathesheme

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:25 am