RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  "Fe me fe, dhe me dhe"

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat "Fe me fe, dhe me dhe"

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:11 pm

  Shpesh here degjoj kete thenje, sic ne shqip por dhe ne italish.
  Perdoret gjithashtu dhe ne france dhe kudo. Sa e vertet eshte?
  Te kesh prane nje person qe ka te njejten kultur tenden, te njejten
  vendlindje, te njejten kultur, etj etj....eshte kaq e domosdoshme?

  Pres mendimet e juaj.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: "Fe me fe, dhe me dhe"

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Feb 26, 2010 9:38 pm

  Kjo esht e shum normale do te rrespketoj fejen dhe kulturen timeeee..........Rrespekteeeeeee gjitheve shqiptare..........Wink

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:15 pm