RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:10 pm

  Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Ka kaluar shume kohe prej kur ti ishe i/e dashuruar me ate. Ishte dashuri e dyanshme, reale, e zjarrte, por e pa realizuar. Per nje cast, bere nje gabim dhe e largove nga jeta. Tani je penduar per gabimin e bere dhe per dashurine e humbur.

  Ka kaluar shume kohe tani qe ai/ajo nuk eshte me dhe kjo te ka shtyre te mendosh se ajo paska qene dashuria e jetes...

  Keni pasur ndonje eksperience te tille?
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Feb 26, 2010 9:37 pm

  Kena pas eksperience te shumtaaa.........Po ti zonjush angelina keni ndonje eksperience te till?
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Re: Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 9:40 pm

  jo nuk kam pasur...
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Mar 09, 2010 3:30 pm

  Jo
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Mar 15, 2010 5:41 pm

  Kam qan deshem ku kam ra ne dashuri Very Happy

  Sponsored content

  Ikonat Re: Isha i/e vogel, nuk e kuptova dashurine...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:06 am