RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si do vepronit nese prinderit sdo ishin dakord me lidhjen tuaj?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Si do vepronit nese prinderit sdo ishin dakord me lidhjen tuaj?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:09 pm

  Si do vepronit nese do ju nderhynin prinderit ne lidhjen tuaj, nga momenti qe pa e njohur mire cunin/gocen kane paragjykime te ndryshme per te??Nderkohe cuni/goca juaj eshte pothuajse perfekt, ose ju e konsideroni te tille, cfare do benit ?

   Ora është Tue Feb 20, 2018 10:43 am