RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:09 pm

  Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:28 am

  Jo Very Happy
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 4:19 pm

  jo
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga beko prej Thu May 06, 2010 11:51 pm

  jo
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:08 pm

  Jo

  Sponsored content

  Ikonat Re: Jeni dashuruar ndonjëherë me një person qe e keni njohur nëpërmjet internetit...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:35 am