RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ndjenja e dashuris,ka mbarim!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Ndjenja e dashuris,ka mbarim!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:08 pm

  Ndjenje dashurie nuk ka kurre mbarim . Eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie ,qe cdo dite e me shume qe kalon me njeriun .qe do cdo dite e me shume rritet dhe behet akoma me e madhe . Eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie qe e con perpara nje lidhje ne nje cift , eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie qe arrin te krijoje familje dhe femije .
  Atehere , nuk ka kurre mbarim .
  Atje ku jep dhe merr keto ndjenja dashurie atje nuk perfundon kurre.

  Si mendoni ju ka mbarim kjo ndjenj?

   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:57 am