RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 7:12 pm


  ArianSs
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 18

  Vendodhja : Ferizaj

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/11/2009

  Mosha : 23

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Mesazh nga ArianSs prej Thu Nov 26, 2009 6:14 pm

  Shum e bukur Wink
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Nov 26, 2009 8:32 pm

  Shume e bukur goca


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  aris
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : alb

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/02/2010

  Hobi:: : filozofia

  Ikonat Re: BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Mesazh nga aris prej Sun Feb 07, 2010 10:44 pm

  KARINA ragacca.

  Sponsored content

  Ikonat Re: BRISILDA...ANTARE E KTIJ FORUMI...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:12 pm