RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:07 pm

  Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:29 am

  Si Mollë
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 4:20 pm

  .................
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga beko prej Thu May 06, 2010 11:53 pm

  ku met frutii
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 11:58 pm

  hahahahahah?????????????????????????????????

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga alda aldush prej Fri May 07, 2010 1:01 am

  ME FTOIN,,,,,AHAHAHAHAHAHAHA
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:27 am

  limon
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:05 am

  hahahahahahah limon eeeeeeeeeee hahahahahahahahahha

  KIVI un hahahahh
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:07 am

  bash limon perzier me bieberr
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:10 am

  hahahahahahahhah dhe cik krip hahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:13 am

  he tani he ksjo eshte frutii
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:16 am

  nuk eshte frut por thash qe tja shtoje te dashures tende se do dilte tamam hahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:19 am

  dreq edi une

  Sponsored content

  Ikonat Re: Pershkruani te dashurin/en tuaj me frutat...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Apr 19, 2018 2:29 pm