RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Keni tradhetuar??

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:06 pm

  Keni tradhetuar?? TE DASHUREN TUAJ....OSE NJE SHOQE OSE SHOKE...
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Mar 09, 2010 3:34 pm

  te dashuren .........................
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Mar 15, 2010 5:43 pm

  Me zemer Jo po me vepra po Very Happy:D:D:D:D
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 5:37 pm

  Reshtesi ka mos te trathetosh me ZEMER se me vepra ka ik ajo koh ....hahahhah Razz  EndritOutlaw

  linda lajqi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : peja

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga linda lajqi prej Sat Jun 12, 2010 10:19 pm

  me zemer po

  lindaaaa
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Hobi:: : muuzika

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga lindaaaa prej Sat Jun 12, 2010 10:25 pm

  Embarassed po moj kush nuk tradhton ne dashuri vetem ai qe genjen thot jo
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:56 pm

  Po More Pa Tradhtu Nuk I thojn Dashurie Very Happy

  Grande askushi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/06/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Dashuri

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Grande askushi prej Sun Jun 27, 2010 1:03 pm

  Po kam tradhtuar por edhe me kane tradhtuar
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sun Jun 27, 2010 10:24 pm

  !! shkruajti:Po More Pa Tradhtu Nuk I thojn Dashurie Very Happy

  hahahahahahha pergjigje e bukur po jo e sakt Mad Mad Mad


  _________________  EndritOutlaw

  Sponsored content

  Ikonat Re: Keni tradhetuar??

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:19 pm