RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A mund te kete dashuri pa dhimbje.....

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat A mund te kete dashuri pa dhimbje.....

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:05 pm

  A mund te kete dashuri pa dhimbje.....

  kanaan
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : vushtrri

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/04/2010

  Hobi:: : muzik

  Ikonat Re: A mund te kete dashuri pa dhimbje.....

  Mesazh nga kanaan prej Tue Apr 20, 2010 8:31 pm

  jo dashuri pa dhimbje ska

  se Ta i mungon shum njeri tjetrit

  Ahh Bre kto Femnat Qka jon bo PA na kallen krejt
  edhe dhimbje veq kur po i shohimmm

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:06 pm