RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:02 pm

  A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  tonyto-ch
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : zvicer

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/05/2010

  Hobi:: : fudbolli

  Ikonat Re: A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  Mesazh nga tonyto-ch prej Wed May 05, 2010 11:42 pm

  jo nuk muj te jetoi????tony
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 11:44 pm

  e veshtir eshte..por jetohet

  Sponsored content

  Ikonat Re: A jetoni dot pa njeriun qe e doni vertete?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:30 pm