RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Interviste dashurie..

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Interviste dashurie..

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:01 pm

  1. Cfar eshte dashuria?
  2. Ke dashuruar ndonjeher?
  3. Mund te me thuash 3 arsye per te dashuruar?
  4. Ke dashuruar ndonjeher pa qene nevoja te ndryshosh asgje?
  5. Kenga me e bukur e dashurise qe ti ke degjuar?
  6. Cfar duhet te beje nje femer/mashkull qe ti te cmendesh pas tij/saj?
  7. Eshte me e thjeshte te duash, apo te lejosh dike te te doje?
  8. Ke vuajtur ndonjeher nga dashuria?
  9. Te kan tradhetuar ndonjeher?
  10. Qendron shprehja: ne dashuri fiton ai qe iken?
  11. Je ne gjendje te perjetosh nje histori dashurie pa qene nevoja te besh seks?
  12. Edhe e anasjellta vetem me seks?
  13. Dashuria kerkohet, apo vjen vete?
  14. Mendon se ndonjeher kur je i/e dashuruar, duhet te kufizohesh ne lirine tende?
  15. Je i/e fejuar?
  16. i/e dashuruar?
  17 Ke dashuruar ndonjeher dy persona ne te njejten kohe?
  18. Ke dashuruar nje person edhe ke deshiruar nje tjeter?
  19. Mendon se eshte e mundur kjo gje?
  20. Beson ne dashurin e perjetshme?
  21. Beson se dashuria duhet te jete se sben reciproke?
  22. Cfar mendon per tradhetine?
  23. Mendon se ajo i jep fundin nje lidhje?
  24. Do ta falje tradhetine?
  25. Do ta pranoje si dicka normale?
  26. Perse tradhetohet?
  27. Ndershmeria fiton gjithmone?
  28. Mendon se mund ta duash perseri dike qe te ka tradhetuar?
  29. Cfar do ishe ne gjendje te beje qe mos te humbisje personin qe do?
  30. Ne nje lidhje cfar vendi ze besimi?
  31. Pershkruaje seksin ashtu sic e mendon ti?
  32. Mendon se ne dashuri eshte gjithmone njeri qe dashuron me shume se tjetri?
  33. Egzistojne dashuri ne distance?
  34. Mendon se ne dashuri gjithcka lejohet?
  35. Ja ke thyer zemren ndonje personi qe te ka dashur?
  36. Mendon se duhet tu tregosh te gjitheve per dashurine tende, apo me mire te jeshe i/e revervuar?
  37. Me trego si do ishte personi ideal per ty?
  38. Cfar mendon per kte test qe sapo shkruajta?
  39. Nese do te pershendesesh dike, mund ta shkruash ktu..
  40. Edhe ne fund, cmendim keni per personin qe krijoji kte interviste?

  Pergjigjuni pyetjeve sipas koncepteve tuaja

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:05 pm