RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfar ngelet kur nje dashuri mbaron...?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Cfar ngelet kur nje dashuri mbaron...?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 11:00 pm

  Dashuria mbaron,fatkeqsisht njerzit ndahen dhe marin rrug te tjera ne jete.Ne fund te nje historije ka pothuajse gjithmon urrejtje,te bashkuar me dashurine deri ne ate pike sa nuk ndahen dot nga njeri-tjetri.Koha kalon,me te dhe urrejtja dhe dashuria :Takojme njerze te tjere,dashurohemi ose genjejm veten se po dashurojm serisht,dhe vjen nje dite qe kthejme koken mbrapa te dashuria e 'vjeter'nuk ka me urrejtje as dashuri?.

  C'fare ndjejme ne te vertet per ate qe kemi patur pran ,qe kemi dashur?

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:07 pm