RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Eshte OK te martohesh per leke?!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:57 pm

  Shume prej nesh e bejne kete gje ne diten e sotme: martohen me dike sepse eshte i/e pasur, sepse ka trasheguar ndonje pasuri te madhe apo se vjen nga lek i madh. Keshtu ngrihet pyetja: "A Eshte OK dhe e Pranueshme te martohesh per para apo leke?!"


  Kete pyetje e kane ngritur si vete njerezit e thjeshte perfshire ketu edhe shume individe qe e kane konsideruar martesen me dike qe ka leke apo edhe jane martuar me/per leke . Por kete pyetje e kane ngritur e studiuar edhe shume sociologe e psikologe. Por une dua te di mendimin tuaj.

  Le te diskutojme se bashku. Faleminderit.
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Mar 09, 2010 3:36 pm

  HAHHAAHAHAHAH....
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Mar 16, 2010 5:55 pm

  ??????????

  klodian manxharaj
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : shqipri

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/03/2010

  Hobi:: : yjkul;

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga klodian manxharaj prej Fri Mar 26, 2010 6:16 pm

  po dhe normale eshte

  kanaan
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : vushtrri

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/04/2010

  Hobi:: : muzik

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga kanaan prej Tue Apr 20, 2010 8:28 pm

  Jo more qfar normale mu martu PER lej ju a jeniNVeti mas Pari

  Dashuri osht me Zemer jo me Lekk

  osht nje Muzik --->ja shktut

  mos e kqyrni MALLin po Kqyrne Djalin Malli HArgjohet me Djal JETOHET

  [Pa]pA]
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Apr 26, 2010 5:46 pm

  Pse joooooooooooooooooooooooooooo.............Nese ke lek ke edhe dashuri Very Happy Very Happy lol!
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:26 am

  jo nuk eshte mir
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 5:31 pm

  Tani nuk esht normale ....PO un do e beja ....hhahah Razz Razz
  EndritOutlaw

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga alda aldush prej Thu May 06, 2010 5:37 pm

  ahahahhahahahaha,,,,,,,,,,,,,nje vil komode nje makin luksoze eshte deshire e vetme per vajzat e sotme???
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:26 am

  une sa edi me lek martohesh, blen fustan blen ushqimin e kurshqevee krejt me lek amonnn
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 12:27 am

  hahahahahahahah lek lek dynjaja
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:45 am

  enderra une ty te martoj me lek mii
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:02 am

  marto veten mo.....se martohem un ...hahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:03 am

  desh moreeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:07 am

  jo jo se jom e shtrejt hahahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:10 am

  ore ti ato mos mendoo une jap lekunnnn
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:11 am

  me kiste apo njeheresh hahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:13 am

  oooooooooooooooooo endrra salekkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 1:15 am

  50000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 $$$$$$$$$$$$$$$
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 1:18 am

  per kaqq, pak jan ketoooooooo
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:15 pm

  HEHEhhehehehhe

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 6:18 pm

  eshte ok???? neve pyte???? ahhahaha pse te martohesh per leke???????? kerkon per nje pinjoll eeee??/
  qe te kujdesi eee??
  kaq e pa mundur e pa ditur je?

  ka te bej me koultouren...por shqiptari nuk ka hohoho....


  Sponsored content

  Ikonat Re: Eshte OK te martohesh per leke?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 am