RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:52 pm

  A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:28 am

  jo Very Happy

  linda lajqi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 2

  Vendodhja : peja

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga linda lajqi prej Sat Jun 12, 2010 10:17 pm

  po Smile

  ****
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : klin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/08/2010

  Hobi:: : muzikaa

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga **** prej Tue Aug 10, 2010 8:38 pm

  POOOOOOooooooo mendoiiii se shpresoii te gjithvee tje rikthehett I love you Very Happy

  JUVENTUS
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/08/2010

  Hobi:: : futbollist

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga JUVENTUS prej Thu Aug 12, 2010 12:13 am

  jooooooooooooooooooo

  emirjan
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : shqipri

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/08/2010

  Hobi:: : chati

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga emirjan prej Thu Aug 26, 2010 6:47 pm

  pjoooooooo geek

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 5:52 pm

  jooooooo
  pooooooooo
  xaxaxaxaxaxaxa


  Sponsored content

  Ikonat Re: A mendoni se dashuria e humbur mund te rikthehet perseri....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:34 am