RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sa gjate e mbani inatin me personin qe dashuroni?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Sa gjate e mbani inatin me personin qe dashuroni?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:52 pm

  Sa gjate e mbani inatin me personin qe dashuroni?

  ne cdo lidhje ndodh qe ka zenka e konflikte me partnerin/en

  tregoni se sa gjate e mbani inatin me te?,,,,dhe nese kjo zenke ka ndodhur per faijn tuaj si veproni,,,kerkoni

  falje apo prisni qe ai tju flase vete?

   Ora është Sun Apr 30, 2017 7:43 pm