RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:52 pm

  Ne cilat vende ju pelqen me shume tju puthi partneri ose partnerja dhe arsyen pse ju pelqen aty.
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:30 am

  Embarassed
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 2:25 pm

  se tham jam timido
  ne nje vend ssegret


  Edituar për herë të fundit nga Endrit Outlaw në Thu May 06, 2010 2:40 pm, edituar 1 herë gjithsej


  _________________  EndritOutlaw

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga alda aldush prej Thu May 06, 2010 2:29 pm

  PA SHIKO PO THUAJE,,,,,SE SKA GJE,,,,,,
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 2:31 pm

  Po ti moj ALDA ???[url][/url]

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga alda aldush prej Thu May 06, 2010 3:01 pm

  po ti smu pergjigje mua,,,,,,????une fiksim puthjen e kam te......
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrra prej Thu May 06, 2010 4:21 pm

  ne ball

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga alda aldush prej Thu May 06, 2010 5:08 pm

  pse moj ENDRRA Balliste je ti,,,,hahahahaahha
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 5:23 pm

  Te qafa.....kush po e provon Razz Razz  EndritOutlaw
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 07, 2010 12:10 am

  alda aldush shkruajti:pse moj ENDRRA Balliste je ti,,,,hahahahaahha

  ndonjeher hahahh

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga alda aldush prej Fri May 07, 2010 12:59 am

  PO SHYQYR QE SJE GJITHMON,,,,ENDRRA??

  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga alda aldush prej Fri May 07, 2010 1:00 am

  ENDRIT A NUK LEN SHENJA TE PAKTEN,,,,AHAHHAHAHAHA Very Happy Very Happy
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Endrra prej Sun May 09, 2010 12:26 am

  ne faqe...
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 12:31 am

  enderra te mesova piken e dobett

  arsinoe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 7

  Vendodhja : wasteland

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 26/09/2010

  Hobi:: : boring

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga arsinoe prej Sun Sep 26, 2010 6:20 pm

  kudo Cool Twisted Evil Rolling Eyes
  avatar
  jetmiri
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/10/2010

  Hobi:: : futbolli

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga jetmiri prej Sat Oct 09, 2010 1:11 pm

  kudo Smile

  Sponsored content

  Ikonat Re: Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:38 am