RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Do te donit te kishit lidhje me nje nga antaret e ketij forumi dhe pse?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Do te donit te kishit lidhje me nje nga antaret e ketij forumi dhe pse?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:51 pm

  Do te donit te kishit lidhje me nje nga antaret e ketij forumi dhe pse?

  alvi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 01/07/2010

  Hobi:: : kitarja

  Ikonat Re: Do te donit te kishit lidhje me nje nga antaret e ketij forumi dhe pse?

  Mesazh nga alvi prej Thu Jul 01, 2010 3:05 pm

  se di...... pse jo por u jam i ri ne kete forum.... sot e kam hapur prandaj a mund te me ndihmosh te gjej nje vend ku mund te gjej miqe dmth a ka chat me ose pa kamera.......... plz me kthe nje pergjigje nese po ku....

   Ora është Thu Apr 19, 2018 8:17 pm