RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si duhen veshur te rinjte ne shkolle?!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Si duhen veshur te rinjte ne shkolle?!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:43 pm

  Jetojme ne nje bote ku Liria ka marre fundin, ne kuptimin qe eshte pa diapazon, aq sa shume veta kete liri e kane shijuar shume me teper sec duhet dhe kjo duket qe nga menyra sesi vishen e c'fare hane, deri tek veprimet qe bejn e te dashurit qe nderrojne sic nderron viti - stine. E pikerisht ne ditet e sotme, sidomos nga Shqiptaret dhe ne shkollat Shqiptare shikon veshje nga me te ndryshmet ne shkolle, disa prej tyre qe te lene me pikepyetje dhe lind pyetja: a duhen pranuar keto veshje ne shkolle?! Mos harrojme qe shkolla eshte nje djep dije, diturie dhe mesimi. Nese vajzat i mbajne minifundet e shkurtra dhe dekoltete e hapura dhe nese cunat veshin bluza po aq te ngushta sa balerinet, e si do te fokusohen ata kaq shume tek shkolla, po mesuesit e shkrete ku dhe si duhet ta kene mendjen?!

  Prandaj une po hap kete teme: si mendoni ju si duhet te vishen te Rinjte Shqiptare neper shkolla, qe nga shkollat tetevjecare e gjimnazet e deri ne fakultet apo shkolle te larte?! Me thoni sec mendoni dhe pershkruani veshjet me detaje, madje. Le te diskutojme se bashku.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Si duhen veshur te rinjte ne shkolle?!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Tue Mar 23, 2010 5:29 pm

  Djemt dhe vajzat duhet te veshin nje oniform te thjesht dhe te bukur.........

   Ora është Tue May 22, 2018 6:38 pm