RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:42 pm

  Mendoni se femrat shqipetare jane te lira te bejne cfare te deshirojne apo akoma forca e tabuve dhe forca e mentalitetit shqipetar eshte me e forte se deshirat qe kane ato brenda vetes.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 24, 2010 5:34 pm

  Se diiiiiii Razz:P:P
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:15 am

  eshte relative sepse varet se cfare nenkuptohet me Cfare te duan...cdo gje ka limite...

  Alfred caca
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/05/2010

  Hobi:: : Leximi

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Alfred caca prej Sun May 09, 2010 2:07 pm

  po femrat shqiptare keto kohet e fundit po bejne goxha progres, po ky progres qe ato po bejne duket se ka kahun e shigjetes per mbrapa,dhe ato mendojne se ikin para por vetem sa zgjasin bishitin e shigjetes se kahun e kan embrapasht, sot eshte veshtire te komunikosh me nje goce per nje teme te caktuar sepse sto kane frike te hapen dhe te ajapin mendimin e tyre lirisht por me mire thone mos te hapemi kaq shpejt,plus qe shikojne gjithmone interesin
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga beko prej Sun May 09, 2010 11:47 pm

  qyqyqq zez ditaa, po ku gucon mi then mos e bon se te jep shpull qe 3 dit nuk je mirr
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 10, 2010 12:03 am

  Arrow
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga beko prej Mon May 10, 2010 11:16 pm

  bojn ce te dojn , sun i ndal askushiii

  Alfred caca
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/05/2010

  Hobi:: : Leximi

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Alfred caca prej Sat May 15, 2010 1:55 pm

  hahahahahahah

  Alfred caca
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/05/2010

  Hobi:: : Leximi

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Alfred caca prej Sat May 15, 2010 1:58 pm

  hahahahahahah
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Endrra prej Tue May 18, 2010 8:41 pm

  Arrow eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon May 31, 2010 12:24 am

  Ej ju lutem rrespketon temen mos shkruani pa lidhje ok lol!

  Alfred caca
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 5

  Piket : 5

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 09/05/2010

  Hobi:: : Leximi

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Alfred caca prej Thu Jun 03, 2010 9:08 pm

  o endra po pse nuk kam te drejt me then Embarassed

  Sponsored content

  Ikonat Re: Jane te lira femrat shqipetare te bejne ate qe deshirojne?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:33 am