RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  C`mendoni ju rreth stilit te veshjes se Rinis tonë shqiptare duke e krahasuar me rinin e atyre vendeve ku ju jetoni momentalisht?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat C`mendoni ju rreth stilit te veshjes se Rinis tonë shqiptare duke e krahasuar me rinin e atyre vendeve ku ju jetoni momentalisht?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:40 pm

  C`mendoni ju rreth stilit te veshjes se Rinis tonë shqiptare duke e krahasuar me rinin e atyre vendeve ku ju jetoni momentalisht?
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: C`mendoni ju rreth stilit te veshjes se Rinis tonë shqiptare duke e krahasuar me rinin e atyre vendeve ku ju jetoni momentalisht?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Mar 24, 2010 5:24 pm

  Ketu ku jetoj un esht rini shum e aktivume ne cdo qellim te mundshem...Riniashqiptare ne shqiperi sidomos andej nga laci spytet fare,ste thot kush mirmegjesi se e marrin per ters....

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:28 am