RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Nese do t'i beje gjerat ndryshe, si i ri/e re qe je...?!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Nese do t'i beje gjerat ndryshe, si i ri/e re qe je...?!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:40 pm

  Atehere pyetja ime eshte kjo: nese do i beje gjerat ndryshe ne jeten tende si i ri/e re qe je, dhe, per Rinine Shqiptare ne pergjithesi (po flas per Rinine Shqiptare ne Shqiperi), c'fare do te ndryshoje dhe PSE?! Pra c'fare do te ndryshoje persa u perket rregullave, shkolles dhe universitetit, ligjeve, te dalave, shoqerise qe ka Rinia, jetesen e te rinjve te sotem, menyren e jeteses se tyre, sjelljen dhe komunikimin me prinderit, punen/punet qe bejne, etj. etj.?!

  Ne kete teme le te flasim per ato gjera qe do te benim ndryshe apo qe do deshironim te ndryshonim si te Rinj Shqiptare qe jemi, nese do te ishte ne doren tone

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:33 am