RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Vajzat dhe Make Up!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Vajzat dhe Make Up!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:39 pm

  Ne te gjithe gjimnazet madje e ne shkollat tetevjecare vajzat bejne nje tualet teper te renduar.
  Nje gje e tille personalisht nuk me duket e mire. Le te bejne Make Up ne festa ne xhiro.
  Me pelqejne qe disa vajza lyhen teper lehte dhe kjo do ishte e pranueshme ndoshta e ne shkolle.
  Cfare mendoni?Pres mendimet dhe pergjigjet tuaj faleminderit...

   Ora është Fri Dec 15, 2017 3:08 pm