RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Pse te rinjte shqiptare jashte atdheut nuk flasin shqip me njeri tjetrin?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Pse te rinjte shqiptare jashte atdheut nuk flasin shqip me njeri tjetrin?

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:38 pm

  Eshte nje dukuri qe besoj te gjithe nga ne qe jetojne jashte Shqiperise e kemi vene re. Shume nga te rinjte shqiptare gjate bisedave me njeri-tjetrin bisedojne ne gjuhe te huaj,ose me sakte ne gjuhen e vendit ku jetojne. Ashtu e kane me te lehte? Po harrohet apo po mohoet shqipja keshtu?

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:33 am