RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Sa e veshtire eshte Rinia e sotme per ta kuptuar?!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Sa e veshtire eshte Rinia e sotme per ta kuptuar?!

  Mesazh nga Angelina prej Thu Feb 25, 2010 10:38 pm

  Sa e veshtire eshte t'i kuptosh te rinjte e sotem?! Dhe nese po, pse keshtu?! Ku hasen me teper keto veshtiresi?! E ka fajin sjellja e tyre, respekti apo mos-respekti, gjuha qe flasin, veprimet qe bejne, bashke-moshataret e tyre, veset e keqija, gjerat e keqija qe jane verdalle shume me teper sot sesa le te themi 20 vjet me pare, a si?!

  Faleminderit per mendimet tuaja dhe ketu mund te ndani edhe vete historite apo eksperiencat tuaja..

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:27 am