RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  *LANI* administradori i ktij fotumi

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat *LANI* administradori i ktij fotumi

  Mesazh nga lani prej Sun Aug 16, 2009 7:05 pm


  zona_imeee
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 19/11/2009

  Mosha : 30

  Hobi:: : femnat...

  Ikonat Re: *LANI* administradori i ktij fotumi

  Mesazh nga zona_imeee prej Thu Nov 19, 2009 12:42 pm

  ejjj o lann shiife mor vodken aty nga prapa ..... qa shikimi .............hahahahah
  avatar
  Erisa
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 99

  Piket : 104

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 3

  Data e hyrjes : 29/09/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Muzika

  Ikonat Re: *LANI* administradori i ktij fotumi

  Mesazh nga Erisa prej Wed Dec 09, 2009 9:25 pm

  SHUME I BUKUR CUNI!!!!!!

  Sponsored content

  Ikonat Re: *LANI* administradori i ktij fotumi

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:04 am