RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  The Twilight New Moon (Ita) New

  Share
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 26

  Ikonat The Twilight New Moon (Ita) New

  Mesazh nga ilpadrino prej Wed Feb 10, 2010 9:56 pm

  PJESA E PARE  PJESA E DYTE


  sajmir bega
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : albania

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/05/2010

  Hobi:: : volejbollist

  Ikonat Re: The Twilight New Moon (Ita) New

  Mesazh nga sajmir bega prej Fri May 07, 2010 12:49 am

  oo il padrino do na besh nje nder te e postosh dhe nje here kete twlight new moon se nk e kam pare asnje here..nese ju keni deshire???

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:16 am