RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  ju keshilloj juve te nderuar

  Share
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 09, 2010 11:51 pm

  ju kisha keshillu qe tek ikonat lar ta vendosni nje buton per temat e reja
  apo postimet e rejaaa sepse asht veshtir per nje antare te ri te poston ne forum
  ju pershndes kaloni mir rinaa
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga lani prej Wed Feb 10, 2010 12:00 am

  Shume flm... Shyqyr qe ma kujtove se e kam pas ne plan por kisha harruar.... Then klm dhe ti...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  Ikonat Re: ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga besa-bess prej Wed Feb 10, 2010 12:19 am

  bravooo lani sukses
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga lani prej Wed Feb 10, 2010 12:19 am

  Flm..Gjithashtu suksese dhe ti me webfaqen tende....


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Mar 15, 2010 5:42 pm

  ???

  Sponsored content

  Ikonat Re: ju keshilloj juve te nderuar

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:48 am