RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  administrator apo web-master

  Share
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat administrator apo web-master

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:42 am

  nese gjith antarve ju keni ndaluar acesin privat ateher ju kshilloj te lironi
  nese me keni ndaluar mua ju lus tma nshoni
  nese asht rregulli kshtu ateher kerkoj falje!

  por un nuk dua te flas poblik me disa antar dhe per pak gjera apo thjesht ti ndrrojm msn te flasim poblik ne forum
  un se pari nuk deshiroj dhe shumica besoj!
  prandaj duhet acesi privat dhe te lejohet!
  nese ke dyshime ndonje antar perdor acesin e kontrollimit te privatve dhe nese aj reklamon apo fyn dikend ateher perjashtoje ose ndaloja vetem ati privatin.. e jo gjithve per 1 mendim!

  kaloni mir
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:50 am

  ja se q´thot ne profilin e antarit
  You haven't got the rights to access this page

  as qe mund ta shikosh profilin e antarit e lere ti shkrujsh privat
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga lani prej Mon Feb 08, 2010 3:44 pm

  Se shpejti do meren kto masa bro... Por para ca ditesh ka qen ne rreg e siper webfaqja dhe jane ndryshuar gjerat automatikisht sic kan qene ne fillim... Flm per mendimin tend..Klm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 08, 2010 4:31 pm

  faleminderit Bro !! do mundohemi te bejme sa me te miren!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 4:58 pm

  mire pra ky ishte si lajmrim per ju..
  ma mur mendja diqka me ndrrimin e serverve por deshta ta di poblikisht..!

  dhe kur te lironi per mesazhe private mundesh ta caktosh numrin e postimeve p.sh 5 postime maxi deri 10 postime ne forum te lejohet privat biseda..
  etj etj forumi eshte falas kshtu qe ka mundesi te jet mire me mire se forumat me host legal.. sepse ka opcione me shum se aj!
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 08, 2010 5:07 pm

  e si mund ti bejme keto?


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:56 pm

  o daku ke fillu linje per te shkaterruaaaaa.....Rininnn?????
  avatar
  Lord
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 11

  Piket : 15

  Vendodhja : ne matiqan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/02/2010

  Hobi:: : kendimi

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga Lord prej Mon Feb 08, 2010 10:45 pm

  ViSi shkruajti:o daku ke fillu linje per te shkaterruaaaaa.....Rininnn?????
  nuk te kuptoj ? cfar shkatrrimi ke fjalen ?

  eriljon dote tregoj ne msn.. kalooje mire

  Sponsored content

  Ikonat Re: administrator apo web-master

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:14 am