RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  rreth VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Feb 07, 2010 7:26 pm

  Ndodh shpesh qe meshkujt zene te dashura dhe duan qe me to te kryejn mardhenie seksuale... Por kur vjen puna ke bashkshortja qe duan te kene ne jete kerkojn "VIRGJERINE"???????????????????????????


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  rreth Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:48 pm

  Ja kerkon sepse.......Duhet me dijt a ke krye mardhenje seksuale me donje tjeter.......Daku
  avatar
  besa-bess
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 16

  Piket : 22

  Vendodhja : Istog-Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 02/02/2010

  Hobi:: : futbolliii

  rreth Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Mesazh nga besa-bess prej Tue Feb 09, 2010 11:54 pm

  [b]eshte tradit e jona kjo qe vajza duhet e virgjer per ndryshe ska martes hehehe
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  rreth Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu Feb 11, 2010 7:00 pm

  Normale esht tradit shqiptare....Qysh ne koht te baba qepessss....Wink

  Sponsored content

  rreth Re: VIRGJERIA tek femra eshte moral apo KRENARIA e nje mashkulli???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:02 am