RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Rumani, dasme ne kishen prej akulli

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Rumani, dasme ne kishen prej akulli

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Feb 04, 2010 11:03 pm  Nje cift rumun ka vendosur qe te martohet diten e Shen Valentinit ne kishen prej akulli ne liqenin Balea.

  Festa e dasmes do te behet ne nje hotel prane kishes, e cila ndodhet ne 2 mije metra lartesi ne malet Fagaras.

  Temperatura ne kishe arrin -20 grade dhe ne te jane kryer edhe disa pagezime.

  Kisha ka nje altar te vogel, stola dhe ikona. Brenda saj nuk mund te ndizen me shume se dy qirinj, per te evituar shkrirjen.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:15 pm