RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Google-NSA kunder sulmeve piraterike

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Google-NSA kunder sulmeve piraterike

  Mesazh nga ersiljano prej Thu Feb 04, 2010 11:00 pm  Arrihet nje marreveshje mes “Google” dhe agjencise NSA per te hetuar mbi sulmin kunder motorit te kerkimit ne Kine.

  Qellimi i marreveshjes eshte te mbrohet “Google” dhe perdoruesit e tij nga sulmet e ardhshme.

  NSA (National security agency) eshte organizata me e fuqishme ne bote per mbrojtjen informatike.

  Marreveshja do te jape mundesine e te vepruarit pa shkelur privatesine.

  Ne ditet e shkuara, “Google” lajmeroi per nje sulm piraterik te forte ne dhjetor me te dyshuar qe vinin nga Kina.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:10 pm