RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Disa fakte per sulmin ndaj Kullave Binjake (Shum interesante)

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  rreth Disa fakte per sulmin ndaj Kullave Binjake (Shum interesante)

  Mesazh nga ersiljano prej Tue Feb 02, 2010 3:44 pm  Sulmi ndaj kullave binjake?.

  Ne kete artikull do te gjeni disa nga kuriozitetet dhe koicidentet mbi shkatrrimin e kullave binjake ne 11.shtator.2001?. Keto fakte vertete do ju mahnisin?
  >?????????????????????????

  1) New York City ka 11 shkronja
  2) Afghanistan ka 11 shkronja
  3)Ramsin Yuseb (Terroristi qe tentoi te shkatrroi Kullat Binjake ne 1993) ka 11 shkronja
  4) George W Bush ka 11 shkronja?


  Mund te jete koicidence, por nuk mbaron me kaq:

  1)New York eshte shteti i 11-te i SHBA-ve
  2)Avioni i pare qe goditi Kullat Binjake ishte avioni me numer udhetimi 11
  3)Ky avion kishte regjistruar 92 pasagjere. 9+2=11
  4) Avioni me numer udhetimi 77, i dyti qe goditi Kullat Binjake, kishte regjistruar 65 pasagjere. 6+5=11
  5) E gjithe kjo ndodhi me 11 shtator, ose 9/11 sic njihet ne publik 9+1+1=11
  6)Ky kombinim numrash (911) eshte i njejte me numrin e telefonit per Emergjencat ne SHBA. 9+1+1=11

  Koicidenca?! Vazhdojne?

  1)Numri total ne te dy avionet eshte 254 2+5+4+11
  2)11 Shtatori eshte dita e 254 e vitit kalendarik. Serish 2+5+4+11
  3)Bombardimet ne Madrid ndodhen me 3/11/2004. 3+1+1+2+4=11
  4)Tragjedia e Madridit ndodhi fiks 911 dite mbas tragjedise ne New York. 9+1+1=11


  Nese je akoma i pabindur provo kete gjene:
  Hap Microsoft Word dhe bej si vijon:


  1. Shkruaje me te medhaja Q33NY. Ky ishte emri teknik i avionit te pare qe goditi Kullat Binjake.
  Q33NY
  2. Selektoje tekstin Q33NY
  Q33NY
  3 Zmadhoje fontin ne masen 48. Q33NY
  4. Ndryshoje emrin e fontit ne WINGDINGS

  Cfare mendoni tani ?!!!
  Ketu jane dy foto nga shkatrrimi i kullave binjake?. Eshte kjo e vertet!!!!!  Ja edhe un e pash qe eshte e vertet

  Hapeni Notepadin edhe shkrune Q33NY
  3 Zmadhoje fontin ne masen 48. Q33NY
  4. Ndryshoje emrin e fontit ne WINGDINGS
  si me lart mundesh ta besh edhe me notepad


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:45 am