RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  BARCALETA ME BIONDE

  Share
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat BARCALETA ME BIONDE

  Mesazh nga Gevi2009 prej Mon Feb 01, 2010 1:34 am

  Bjondja ne avion
  Nje here nje bjonde diku nga nje vend i Europes fiton nje llotari per te shkuar ne New York.
  Bjondja kishte nje bilete economy class. Por kur hyn ajo pa qe karriget ne zonen e mbyllur me perde ishin me te medha dhe me te rehatshme se ate te economy class dhe vendos qe te ulet ne nje nga te parat. Duke pare nje gje te tille disa nga stjuardesat me rradhe u perpoqen qe ta largonin bjonden nga ku ishte ulur per ne vendin e saj. Por bjondja nuk pranonte qe nuk pranonte duke thene qe 'Une kam fituar llotarine dhe do te shkoj ne New York'. Me ne fund nje nga stjuardesat shkon ne kabinen e piloteve dhe shpjegon se si e kishte hallin. Njeri nga kapitenet e pyet se si eshte zonja. Me te degjuar qe ishte bjonde i thote:
  -Degjo me lini mua te flas me te pasi gruaja ime eshte bjonde dhe une di se se te merrem vesh me te.
  Ai shkon atje pershperit dicka ne veshin e bjondes dhe bjondja menjehere shkon ne vendin e saj. Te habitur te gjithe stjuardesat e pyesin se si kapiteni arriti ta bindte bjonden. Ai u pergjigj:
  -Shume thjesht:i thashe qe; 'Kjo pjese e avionit nuk shkon ne New York'.
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: BARCALETA ME BIONDE

  Mesazh nga Gevi2009 prej Fri Feb 05, 2010 12:54 am

  TRE SHOQET
  Nje ndertese po digjej dh te pa shpresea po qendronin ne catine e saj tre vajza, nje brune, nje flokekuqe dhe nje bionde.
  Zjarrfiksit po rinin poshte me nje batanie te hapur dhe ju thoshin vajzave te hidheshin se ata do ti prisnin se nuk kishin rruge tjeter per te shpetuar.
  E para merr guximin brunja dhe hidhet, por zjarrfiksit nuk e llogariten mire se ku ta mbanin batanien dhe ajo u perplas ne tortuar.
  Dy vajzat e tjera te tmeruara nuk dinin cfare te benin, por flaket po mbulonin dhe catine keshtu qe u hodh dhe flokekuqja por dhe ajo pesoi te njejtin fat si dhe brunia duke u zgerlaqur ne tortuar si nje domate e shtypur.
  Mbeti vetem bjondja dhe nga poshte po i luteshin qe te hidhej se nuk kishte rruge tjeter. Bjondja e lemerisur i thote zjarrefikesve: Lereni batanijen ne toke dhe largohuni prej saj se nuk kam besim tek ju, pastaj une do te hidhe
  m.
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: BARCALETA ME BIONDE

  Mesazh nga Gevi2009 prej Fri Feb 05, 2010 12:56 am

  Ja Dhe Disa Pyetje Pergjigje Per Biondet


  1-Ku qendron ndryshimi midis bjondes edhe gripit?
  Asnje ndryshim,me te dyja perfundon ne shtrat:
  2-Pse bjondet e lane deren hap kur bejne dush??
  Qe mos ti shof njeri nga vrima e celsit:
  3-Pse bjondia kur ulet ne kompiuter merr nje litar me vete??
  Mundohet te lidhet me internet:
  4-Cfare ndryshimi kane bjondia me titanikun?
  Ne titanik eshte dite sa persona kane hyp,te bjondia nuk i duhet:
  5-Si betohet bjondia:?
  Jam e virgjer(per koke te kalamajve)
  6-Cfare shef kur shikon bjonden thelle ne sy?
  Pjesen e prapme te kokes:
  7-Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?
  Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!
  8-Pse bjondina kur lahet iken me vrap?
  Se ka perdorur shampo wash&go .
  9-Gjeja e Pare Qe Behet Kur Vdesin Bjonde?
  Ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara.
  10-Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
  Qe te shohe veten si duket kur flen.
  11-Perse bjondja e merr kompjutorin ne spital?
  Qe ti heqin viruset.
  12-Perse nje bjonde nuk arrin dot te telefonoje?
  Sepse shtyp 69 dhe harron numrat e tjere!
  13-Si quhet nje bjonde qe i ngjyros floket te zinje?
  Inteligjenc Artificiale.
  14-Pse bjondet nuk lahen me uje te nxehte???
  Mjegullohet pasqyra.
  15-Cfare eshte shkruajtur mbi varrin e nje bjonde?
  Kjo ehste nata e pare qe un po fle vetem.
  16-Pse s'flet bjondja kur ben sex?
  Se nena i ka thene mos fol me njerez te panjohur!
  17-Cfare thote bjondja kur zgjohet ne mengjes?
  Po ju djema te gjithe ne nje skuader luani?
  18-Pse nje bjonde para se te fleje, merr nje gote plot me uje dhe nje gote bosh?
  Sepse edhe mund ti pihet, edhe jo.
  19-sa barcoleta jane per bjondet?
  Asnje, te gjitha jane te verteta...

  Sponsored content

  Ikonat Re: BARCALETA ME BIONDE

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:08 pm