RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Femra ( Pa i`u fyer )

  Share
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Femra ( Pa i`u fyer )

  Mesazh nga Gevi2009 prej Sun Jan 31, 2010 8:48 pm

  Elementi kimik: Femer
  Simboli: Fm
  Zbuluesi: Adami
  Masa atomike: E pranueshme, rreth 53.6 kg, por mund te varioje nga 40-200 kg

  Mjedisi ku jeton:

  Gjendet me bollek gjithandej  Vetite fizike

  Siperfaqe e mbuluar me nje cipe te lyrshme.

  Nxehet per hic gje dhe behet akull pa arsye.

  Shkrihet fare nga perkujdesjet e vecanta.

  Hidherohet nese nuk perdoret me korrektesi.

  Gjendet ne natyre duke filluar nga te pafajshmet deri tek te pagdhendshmet.

  Behet e farketueshme, e perkulshme, nese forca aplikohet aty ku duhet.

  Vetite kimike

  Ben lidhje te tipit te forte me Arin, Argjendin dhe gure te cmuar

  Perthith sasi te medha substancash te kushtueshme.

  Mund te shpertheje vetvetiu ose pa paralajmerim.

  Megjithse e patretshme ne lengje, aktiviteti I saj rritet mjaftueshem nese ngopet me alkool

  Ka fuqi te medha monedhe-reduktuese.

  Perdorime te perditshme

  Perdoret si stoli sidomos ne makinat e shtrenjta.

  Mund te ndihmoje shume per tu clodhur.
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Femra ( Pa i`u fyer )

  Mesazh nga lani prej Sun Jan 31, 2010 11:05 pm

  hahahahhahahahahaha sa kam qesh me kto


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Femra ( Pa i`u fyer )

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 01, 2010 8:55 pm

  hahahah sa e larte!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  Ikonat Re: Femra ( Pa i`u fyer )

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:16 pm