RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Binjake me baballare te ndryshem

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Binjake me baballare te ndryshem

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Jan 31, 2010 6:36 pm



  Nje rast i rralle dhe i padegjuar me pare ka ngrire gjithe opinionin publik ne Turqi, ku nje nene ka lindur binjake, por vetem njeri prej tyre eshte djali i bashkeshortit te saj.

  Burri qe tre vjet me pare ishte bere baba i binjakeve, ka vendosur te divorcohet nga bashkeshortja, pasi analiza e ADN-se ka zbuluar se ai nuk eshte babai biologjik i binjakut tjeter. Kete fenomen e shpjegon termi shkencor “super-fekondim”.

  Ngjarja eshte publikuar ne gazeten “Sabah”, sipas se ciles, burri agjent policie ne Stamboll me inicialet A.K kishte filluar te dyshonte ne besnikerine e gruas dhe para se te niste procedurat e divorcit, kreu analizat e ADN-se se femijeve.

  Nga keto analiza doli se vetem njeri prej femijeve rezultoi 99.99 % i ngjashem me te, ndersa tjetri jo. E verteta e gjithe ngjarjes eshte se para se gruaja te martohej me djalin e rekomanduar nga familja, kishte pasur nje lidhje, te cilen vazhdoi ta ruante edhe pas marteses.

  Per rastin ne fjale, ajo ka pasur marredhenie seksuale me te dy ne nje dite, ne mengjes me te dashurin dhe ne mbremje me bashkeshortin. Nje rast i tille ndodh nje ne nje milione dhe mesa duket, fati i keq i ka rastisur pikerisht asaj. Gjykata ka vendosur qe djali biologjik i bashkeshortit t’i kaloje ne kujdestari babait, ndersa femija tjeter ka shkuar ne jetimore.


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]





  Ersiljano

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:31 pm